Razem 251 461 ogłoszeń !
OFERUJę
06.05.2015 16:25

Jesteśmy Agencją Pracy zrzeszoną w Europejskich Służbach Zatrudnienia (EURES) i Konfederacji Zatrudnienia i Rekrutacji (REC), od 9 lat specjalizujemy się w rekrutacji pracowników dla branży tekstylnej, meblarskiej i samochodowej. Przez ostatni rok ponad 600 doswiadczonych pracownikow z Polski otrzymało stalą pracę u naszych klientów w Wielkiej Brytanii.

Lakiernik samochodowy

Miejsce pracy: Anglia

Opis stanowiska pracy:

Przygotowanie samochodów osobowych różnych marek pod lakierowanie

Lakierowanie samochodów osobowych

Kontrolowanie jakości wykonanych prac

Nasze wymagania:

• Doswiadczenie zawodowe (lakiernik lub blacharz lakiernik) – jako warunek konieczny

• Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku

• Dobra znajomość j. angielskiego – warunek konieczny

• Gotowość do pracy od zaraz na min rok (z możliwością przedłużenia)

Oferujemy:

• Pracę w stabilnej firmie na dłuższy okres czasu,

• Umowę o pracę na warunkach angielskich,

• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania,

• Możliwość wypracowywania nadgodzin,

• Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym,

• Atrakcyjne wynagrodzenie – od £12/h

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłanie CV w j. angielskim wraz z podaniem nr ref.L/S Maj.15 na adres : lukasz.wieczorek@euroforceltd.com

Data: 06.05.2015 16:25
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 404401
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Lakiernik samochodowy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Lukasz Wieczorek (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +447961479045
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą