Razem 251 687 ogłoszeń !
OFERUJę
15.05.2015 11:38

GlobalForce Services jest międzynarodową agencję rekrutacyjną z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie, dla naszego klienta, brytyjskiej firmy specjalizującej się w usługach elektrycznych dla przemysłu wydobywczego i górniczego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Irlandia Północna

Zakres obowiązków:

• Prace związane z kompleksową obsługą instalacji wydobywczych:

- obsługa elektryki instalacji przy przenoszeniu instalacji,

- uruchamianie i rozruch maszyn,

- diagnostyka i bieżące naprawy

• Projektowanie, wymiana i naprawy podstawowych systemów sterowania

• Asystowanie przy pozostałych zadaniach

Wymagania:

- Minimum 5 letnie doświadczenie w zawodzie elektryka

(mile widziane w elektryce górniczej oraz wydobywczej)

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

- Aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu

- Kwalifikacje ONC/NVQ3 (odpowiednik tytułu technika elektryka)

- Znajomość systemów PLC, hydraulicznych oraz pneumatycznych, przetwornice.

- Pracowitość i rzetelność

- Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Oferta:

• Płaca w okolicach 9 funtów/h (w zależności od doświadczenia i umiejętności)

• Umowa na warunkach brytyjskich

• Możliwość osobistego spotkania z pracodawcą w Polsce

Rozmowy odbędą się w Polsce na początku czerwca.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@globalforce.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać numer referencyjny: EL/NI/05-15.

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

Data: 15.05.2015 11:38
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 405763
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Elektryk (Irlandia Północna) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: GlobalForce
Województwo: Zagranica
E-mail: praca@globalforce.pl
Web: www.globalforce.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika GlobalForce
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą