Razem 251 459 ogłoszeń !
OFERUJę
19.05.2015 10:13

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z Czech, poszukujemy osób na stanowisko:

SPECJALISTA ds. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Ostrawa, Republika Czeska

Rozpoczęcie pracy: od zaraz!

Opis stanowiska pracy:

Kontakt telefoniczny z klientami z wewnętrznej bazy danych

Sprzedaż różnych produktów finansowych, narzędzi połączonych z platformami i technologiami handlowymi online

Realizacja określonych planów sprzedażowych, odpowiedzialność za finalizację transakcji

Opieka nad klientami, pomoc w rejestracji, pomoc techniczna

Zapewniamy:

Pracę w stabilnej firmie, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (w tym okres próbny 3 miesiące) w pełnym wymiarze godzin

Wynagrodzenie: 15000 czk brutto plus premia od 10000 czk do 25000 czk w zależności od wyników

Zakwaterowanie: we własnym zakresie (pracodawca może pomóc w organizacji, płatność leży po stronie pracownika)

Ubezpieczenie: zagwarantowane i opłacane przez pracodawcę

Intensywne szkolenia finansowe

Możliwość rozwoju osobistego

Zmiany: 9.00-17.30 / 10.00-18.30

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie

- znajomość obsługi komputera

- umiejętność aktywnej sprzedaży

- wysokie umiejętności interpersonalne

- umiejętność pracy w zespole

- zaangażowanie i nastawienie na cel

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane

- znajomość języka angielskiego – mile widziana

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres:

holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem: „Specjalista ds. sprzedaży/Ostrava”.

Kontakt telefoniczny: 322580564.

Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Data: 19.05.2015 10:13
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 406847
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

SPECJALISTA ds. SPRZEDAŻY - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: EURO WORK
Województwo: Zagranica
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika EURO WORK
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą