Razem 251 850 ogłoszeń !
OFERUJę
20.06.2015 08:09

Poszukiwana opiekunka do starszej Pani Evy mieszkającej w okolicach Gladbeck. Legalna praca w Niemczech przy opiece – oferta adresowana do kobiet z doświadczeniem oraz znajomością języka niemieckiego.

Stan podopiecznej: wiek 86 lat, demencja, nadciśnienie, problemy z nietrzymaniem moczu. Chodzik w domu.

Obowiązki:

Obowiązki domowe: to dbanie o czystość i porządek, codzienne zakupy, gotowanie, pranie i prasowanie, jazda samochodem na terenie Niemiec;

Obowiązki opiekuńcze: kąpiele oraz ubieranie i rozbieranie seniorki, zmiana pielucho - majtek.

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka,

doświadczenie z osobami chorymi i leżącymi

oczekujemy zaangażowania w powierzone obowiązki

prawo jazdy

mile widziane referencje

Oferujemy:

pracę w stabilnej firmie

legalne i stabilne zatrudnienie

wysokie zarobki (do 1500 euro netto miesięcznie)

darmowe wyżywienie w miejscu pracy

zorganizowanie przejazdu do i z Niemiec

zdobycie cennego doświadczenia w opiece

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.prokop@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 790408346 o treści: 6347 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Szczecinie

ul. Teofila Firlika 19, piętro 5

Data: 20.06.2015 08:09
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 414482
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Legalna praca w Niemczech przy opiece - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna Prokop
Województwo: Zachodniopomorskie
E-mail: anna.prokop@gowork.pl
Telefon: +48790408346
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Anna Prokop
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą