Razem 251 561 ogłoszeń !

WINCKLER PERSONAL to nowoczesna prężnie rozwijająca się firma z branży opiekuńczej poszukująca obecnie dla niemieckiego klienta osoby na stanowisko:

Opiekun/opiekunka Pani Marie-Luise w Wolfenbuettel od 26.06.2015

Miejsce pracy: Wolfenbuettel

Data rozpoczęcia: 26.06.2015

Poszukujemy opiekuna/opiekunki do 88 - letniej pani Marie-Luise, cierpiącej na początkową demencję i nadciśnienie tętnicze. Pacjentka porusza się przy pomocy balkonika lub samodzielnie, potrzebuje asekuracji przy wchodzeniu po schodach. Waży 43 kg, a jej wzrost to 165 cm. Pani Marie-Luise jest osobą aktywną - lubi wyjazdy do miasta oraz na basen, poszukujemy osoby z czynnym prawem jazdy. Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym. Jest to sprawdzone zlecenie, na miejscu jest nasza opiekunka.

Oferujemy

- legalne i stabilne zatrudnienie

- druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia

- kartę ubezpieczenia zdrowotnego

- opiekę koordynatora w Polsce i za granicą

- atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie

- zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

- pełną organizację wyjazdu

- pracę na stanowisku opiekuna/opiekunki

- oddzielny pokój

- dostęp do internetu, telewizji

- ubezpieczenie członków rodziny

Obowiązki

- pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu

- pomoc przy poruszaniu się

- pomoc przy toalecie i higienie

- wspólne spędzanie czasu tj. rozmowy, gry

- drobne prace domowe

- zabiegi pielęgnacyjne

- przygotowywanie posiłków

Wymagania

- osoba bez nałogów

- z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi

- z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego (B2/C1)

- gotowość do podjęcia pracy za granicą

- osoba lubiąca zwierzęta - w domu znajduje się kot

- predyspozycje do współpracy z osobami w podeszłym wieku - cierpliwość, wyrozumiałość, empatia, komunikatywność, troskliwość

- prawo jazdy

KONTAKT Z BIUREM:

Godziny pracy: 9:00 – 17:00

Tel. stacj. 22/631 11 10

E-Mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl

Czekamy również na SMS na nr tel: 531 735 222 – ODDZWONIMY.

Prosimy o aplikowanie do naszej bazy opiekunek poprzez link poniżej:

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Posiadamy również inne zlecenia dla opiekunek. Prosimy o kontakt.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."

Data: 24.06.2015 16:36
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 415207
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Opiekun/opiekunka Pani Marie-Luise w Wolfenbuettel od 26.06. - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Winckler Personal (niezarejestrowany)
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48226311110
Web: www.wincklerpersonal.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą