Razem 251 806 ogłoszeń !

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Dla naszego klienta w Holandii, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Elektryk przemysłowy

ze znajomością języka i samochodem!

Różne projekty na terenie Holandii

Wyjazd: od zaraz!

Obowiązki:

-czytanie / rozumienie schematów elektrycznych i symboli

-montaż przewodów według rysunku technicznego

-montaż tras kablowych

-podłączanie przewodów do dystrybutorów i urządzeń przemysłowych

-na niektórych projektach - montaż szaf sterowniczych

Oferujemy:

-stawka 10,00 euro brutto/h + dodatki, co daje ok. 1909,75 euro netto na miesiąc przy 173h pracy miesięcznie

-zakwaterowanie- zapewnione, bezpłatne

-ubezpieczenie- zapewnione, płatne 19,71 euro tygodniowo przez pracownika

-długość pracy: min. 1 miesiąc ( zazwyczaj są to jednak długie kontrakty, ponieważ jak kończy się jeden projekt, pracodawca szuka następnego, także praca nawet na rok lub więcej)

-możliwość wyjazdu w drużynie 2 lub więcej -osobowej, wówczas na 1 parę potrzebny jest 1 samochód!

-darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie

Wymagania:

doświadczenie jako elektryk przemysłowy min. 3 lata na obiektach przemysłowych (np. stocznie, petrochemie, rafinerie, zakłady chemiczne, elektrownie, fabryki itp)

mile widziane doświadczenie w budowie paneli sterowniczych

min. komunikatywna znajomość języka angielskiego- weryfikowana rozmową z naszym konsultantem!!

chęć i motywacja do pracy

posiadanie własnych podstawowych narzędzi, ubrań roboczych, butów itp.

mile widziane VCA i SOFI

mile widziane prawo jazdy i własny samochód (potrzebny jest przynajmniej 1 samochód na dwie osoby)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie Cv na adres:holandia@eurowork.net.pl

z dopiskiem” Elektryk przemysłowy”.

Kontakt telefoniczny:322580564.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

„W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy Euro Work z siedziba w Katowicach, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami!

Data: 08.07.2015 15:50
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 417414
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Elektryk przemysłowy ze znajomością języka i samochodem! - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: EURO WORK
Województwo: Zagranica
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.eurowork.net.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika EURO WORK
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą