Razem 251 744 ogłoszeń !
OFERUJę
10.07.2015 11:34

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych w Niemczech. Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.

W obecnej chwili poszukujemy opiekunki dla 99- letniej podopiecznej z miejscowości Köln. Podopieczna waży 45 kg i ma 147cm wzrostu. Cierpi na osteoporozę, depresję oraz nietrzymanie moczu. Jest osłabiona i ma problemy ze słuchem, wzrokiem, ma małe problemy z wymową. Do podopiecznej przychodzi Pflegedienst. Podopieczna porusza się samodzielnie bądź przy pomocy opiekuna. Wkładki zakładane są na noc. Noce przesypia spokojnie.

OBOWIĄZKI:

Opiekunka pomaga w podstawowych czynnościach, prowadzi dom: przygotowuje posiłki i prowadzi gospodarstwo domowe (sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie, robi zakupy, drobne prace w ogrodzie). Towarzyszy podopiecznej podczas spacerów, podaje podopiecznej leki.

DODATKOWE INFORMACJE:

Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Sklepy znajdują się w okolicy ( pieszo ok. 20 min.) Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną.

WYMAGANIA

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego- warunek konieczny

-dyspozycyjność na okres 2mc

-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

- osoba odpowiedzialna, lubiąca pracę z osobami starszymi.

OFERUJEMY

- legalne zatrudnienie

- opłacone składki i ubezpieczenia społeczne

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej

- zwrot kosztów podróży

- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem po wyjeździe

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

edyta.petryk@pmh.info.pl

Tel: 508 624 667

Data: 10.07.2015 11:34
Cena: 1 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 417744
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Opieka w Niemczech - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: edyta petryk (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48508624667
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą