Razem 251 694 ogłoszeń !
OFERUJę
23.07.2015 16:36

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej - posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynu

ze znajomością języka angielskiego !

Miejsce pracy: Rotterdam, De Meern

Rozpoczęcie pracy: 3/08 wyjazd 1-2/08

Oferta na min. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Obowiązki:

-Praca polega głównie na kompletowaniu zamówień, sortowaniu, pakowaniu i układaniu artykułów.

-Praca na hali ciepłej i chłodnej (gdzie panuje temperatura ok 4st C)

-Praca na 2 zmiany, okazjonalnie zmiana nocna

-Praca od poniedziałku do soboty, czasami także w niedziele

-Poszukujemy osób bez doświadczenia, chętnych do nauki i gotowych do wyjazdu na minimum 6 miesięcy z możliwością przedłużenia -osób chcących dorobić do kieszonkowego.

Oferujemy:

Stawki wiekowe euro brutto/h:

-18 lat - euro; 4,87

-19 lat - euro; 5,69

-20 lat - euro; 6,62

-21 lat - euro; 7,70

-22 lata - euro; 8,94

-23 lata i więcej - euro; 10,43

Wysokość stawki wzrasta wraz ze stażem pracy.

Zakwaterowanie - zapewnia pracodawca, płatne według stawek wiekowych:

-18 lat: euro; 35/tydzień

-19 lat: euro; 35/tydzień

-20 lat: euro; 55/tydzień

-21 lat: euro; 68/tydzień

-22 lat: euro; 75/tydzień

-23 lata i więcej: euro; 80tydzień

Ubezpieczenie zapewnia pracodawca - płatne 19,50 eur / tydzień, niezależnie od wieku.

Wymagania:

-gotowość do wyjazdu na min. 6 miesięcy!

-min. komunikatywna znajomość języka angielskiego - sprawdzana rozmową telefoniczną!

-elastyczność co do pracy w różnych godzinach (na różne zmiany)

-uczciwość, rzetelność

-numer SOFI – wymagany

-mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres: holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem: „Pracownik magazynu – Rotterdam, De Meern”.

Kontakt telefoniczny: 322580564.

Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Data: 23.07.2015 16:36
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 419867
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Pracownik magazynu - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: EURO WORK
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.eurowork.net.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika EURO WORK
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą