Razem 251 830 ogłoszeń !
OFERUJę
28.07.2015 16:26

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Cieśla/zbrojarz/betoniarz

z doświadczeniem!

Miejsce pracy: północ Holandii (region Groningen)

Data rozpoczęcia: 32 tydzień 2015 r.

Długość trwania projektu: 10-15 tygodni

Obowiązki:

Praca w firmie budowlanej jako cieśla/zbrojarz/betoniarz, dokonywanie pomiarów, budowanie, montaż i demontaż form i prefabrykatów na placu budowy.

Oferujemy:

zatrudnienie na holenderskich warunkach i atrakcyjne wynagrodzenie! Pierwszy betoniarz: 13, 25 euro brutto/h, dla osób z mniejszym doświadczeniem (ok. 2 lat) - 12,75 euro brutto/h

dodatki za pracę na zmiany i w nadgodzinach – od 110% do nawet 200% stawki podstawowej!

zakwaterowanie: 80 euro tygodniowo

ubezpieczenie: 19,50 euro tygodniowo

ilość godzin: możliwe nawet 60 godzin pracy tygodniowo!

Wymagania:

doświadczenie w pracy jak cieśla/zbrojarz/betoniarz min. 2 lata – wymóg konieczny!

doświadczenie w obsłudze niezbędnych narzędzi,

komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego- mile widziana!

znajomość rysunku technicznego i umiejętność samodzielnej pracy na jego podstawie,

brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na powyższym stanowisku, dobra kondycja fizyczna,

umiejętności praktyczne,

mile widziane: prawo jazdy, własny samochód, SOFI i VCA.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie Cv na adres: holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem

„Cieśla/Zbrojarz/betoniarz”.

telefon kontaktowy:322580564.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Data: 28.07.2015 16:26
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 420467
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Cieśla/zbrojarz/betoniarz - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: EURO WORK
Województwo: Zagranica
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.eurowork.net.pl/
Pozostałe ogłoszenia użytkownika EURO WORK
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą