Razem 251 799 ogłoszeń !
OFERUJę
29.07.2015 16:02

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej - posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii z branży stoczniowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz konstrukcji/offshore (135/136 CO2)

z językiem angielskim lub niemieckim

Miejsce pracy: Roosendaal, Holandia

Wyjazd : weekend 1/2.08 Rozpoczęcie pracy: 3.08

Obowiązki:

Spawanie profili stalowych i konstrukcji

Oferujemy:

Stawka: 10 euro netto/h (po wszystkich odliczeniach)

Ilość godzin pracy: 40 h pracy tygodniowo.

Zmiany: 7:30 - 16:15, 16:15 - 1:00

Pierwszego dnia przeprowadzane są testy i próbki pracy.

Ubezpieczenie - płatne przez pracownika 20 euro tygodniowo

Zakwaterowanie zapewnione - płatne przez pracownika 70 euro tygodniowo

Wyżywienie we własnym zakresie.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy jako spawacz MIG/MAG min. kilka lat

Aktualne Certyfikaty spawalnicze 135/136 PB z aktualnymi pieczątkami,

Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego minimum w stopniu komunikatywnym - sprawdzana rozmową telefoniczną

Mile widziane VCA/SCC

Prosimy o wysyłanie Cv na adres mailowy: holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem „Spawacz 135/136”

Kontakt telefoniczny pod numerem: 322580564

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami

Data: 29.07.2015 16:02
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 420615
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Spawacz konstrukcji/offshore (135/136 CO2) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: EURO WORK
Województwo: Zagranica
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika EURO WORK
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą