Razem 251 678 ogłoszeń !
OFERUJę
31.07.2015 13:13

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej - posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk stoczniowy/przemysłowy

ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego

Miejsce Pracy: okolice Rotterdamu

Wyjazd: od zaraz!

Praca na min. 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Obowiązki:

Projekty na stoczniach, platformach wiertniczych, petrochemiach.

Podłączanie kabli zasilających oraz kabli oprzyrządowania silników, montaż skrzynki przyłączeniowej, montaż oświetlenia itp.

Oferujemy:

- Pracę w stabilnej firmie na holenderskich warunkach.

- Wynagrodzenie tygodniowe ok 450 euro netto po odliczeniu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia

- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, opłacane przez pracownika 120 euro/tydzień

- Ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę, opłacane przez pracownika ok. 23 euro/tydzień

- Ilość godzin pracy: ok. 40h/tydzień

Wymagania:

- doświadczenie jako elektryk stoczniowy/przemysłowy min. 4 lata

- min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - weryfikowana rozmową z naszym konsultantem!!

- chęć i motywacja do pracy .

- min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (weryfikowana rozmową telefoniczną)

- Prawo jazdy kat B i własny samochód – mile widziane

- Certyfikat VCA / SCC - mile widziane,

- Numer SOFI – mile widziane.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie Cv na adres: holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem” Elektryk Stoczniowy/przemysłowy”.

Kontakt telefoniczny:322580564.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

„W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy Euro Work z siedziba w Katowicach, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami!

Data: 31.07.2015 13:13
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 421067
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Elektryk stoczniowy/przemysłowy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: EURO WORK
Województwo: Zagranica
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.eurowork.net.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika EURO WORK
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą