Razem 251 694 ogłoszeń !
OFERUJę
31.07.2015 16:07

WINCKLER PERSONAL - Agencja Pośrednictwa Pracy, specjalizująca się w zakresie rekrutacji na stanowisko opieki osób starszych na terenie Niemiec. Zdobyliśmy już zaufanie wielu klientów oraz kandydatów. Teraz czekamy na Ciebie!

Opieka seniorki w Niemczech (na miesiąc)

Miejsce pracy: Remscheid

Data rozpoczęcia: 7.08 - 7.09

Podopieczna mieszka samotnie w miejscowości Remscheid. Jest osobą bardzo spokojną. Nie może się swobodnie poruszać, z powodu złamania biodra. Poszukujemy osoby, która wesprze podopieczną w codziennych czynnościach. We wrześniu pacjentka idzie na rehabilitację. Po powrocie możliwa dalsza współpraca.

OBOWIĄZKI

▪ pomoc w prowadzeniu domu

▪ pomoc przy transferze

▪ pomoc przy toalecie, higienie

▪ pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu

▪ przygotowywanie posiłków

▪ zabiegi pielęgnacyjne

▪ wspólne spędzanie czasu z podopieczną

WYMAGANIA

▪ znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym

▪ doświadczenie w opiece osób starszych

▪ cechy przydatne w opiece tj. wyrozumiałość, cierpliwość, odpowiedzialność, troskliwość

▪ brak nałogów

▪ prawo jazdy

OFERUJEMY

▪ atrakcyjne wynagrodzenie 1200 Euro

▪ legalne i stabilne zatrudnienie

▪ druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia

▪ kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ

▪ opiekę koordynatora w Polsce i za granicą

▪ zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

▪ pełną organizację wyjazdu

▪ oddzielny pokój

▪ dostęp do internetu

▪ ubezpieczenie członków rodziny

▪  atrakcyjne BONUSY ☺ Przewidujemy je w następujących okolicznościach:
minimum 50 Euro premii świątecznej,
50 Euro za czynne prawo jazdy (jeżeli jest wymagane w zleceniu),
50 Euro na Urodziny (jeżeli data urodzin przypada na datę zlecenia),
50 Euro za wyjazd w przeciągu tygodnia od zgłoszenia się do naszej Firmy,
50 Euro za polecenie innej osoby (opiekuna bądź opiekunki),
160 Euro za polecenie niemieckiego klienta

KONTAKT Z BIUREM:

Godziny pracy: 9:00 – 17:00
Tel. stacj. 22 620 35 68
www.wincklerpersonal.pl
e-mail: magdalena.woznicka@wincklerpersonal.pl

Prosimy o aplikowanie do naszej bazy opiekunek poprzez link poniżej:

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."

Data: 31.07.2015 16:07
Cena: 10 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 421095
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Opieka seniorki w Niemczech (na miesiąc) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Winckler Persnal (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48226203568
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą