Razem 251 709 ogłoszeń !
OFERUJę
04.08.2015 11:20

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii z branży przemysłowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik techniczny/monter

ze znajomością języka angielskiego i samochodem!

Miejsce pracy: północ Holandii, region Groningen

Rozpoczęcie pracy: 10.08.2015

Długość projektu: do 45/46 tygodnia 2015 roku (pierwsza umowa na miesiąc z możliwością przedłużenia)

Obowiązki:

Przygotowanie i montaż drobnych elementów metalowych i budowlanych, praca na wysokości. Montaż w systemie Unistrutt.

Uwaga! Przed rozpoczęciem pracy możliwy test umiejętności praktycznych

Oferujemy:

- stawka 10,00 euro brutto/h + dodatki, co daje ok. 1909,75 euro netto na miesiąc przy 173h pracy miesięcznie

- zakwaterowanie-zapewnione, bezpłatne

- ubezpieczenie- zapewnione, płatne 19,71 euro tygodniowo przez pracownika

- możliwość wyjazdu w drużynie 2 lub więcej -osobowej, wówczas na 1 parę potrzebny jest 1 samochód!

Wymagania:

- brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach (mile widziane uprawnienia do pracy na wysokościach)

- doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych lub doświadczenie budowlane, umiejętności techniczne

- doświadczenie w montażu w systemie Unistrutt – warunek konieczny!

- umiejętność samodzielnej pracy na podstawie rysunku technicznego, schematów budowlanych

- min. komunikatywna znajomość języka angielskiego - weryfikowana rozmową z naszym konsultantem!

- dostępność na wskazany czas, możliwość do pracy w nadgodzinach

- staranność, dokładność w pracy

- chęć i motywacja do pracy

- posiadanie własnych podstawowych narzędzi, ubrań roboczych, butów itp.

- mile widziane VCA i SOFI

- mile widziane prawo jazdy i własny samochód (potrzebny jest przynajmniej 1 samochód na dwie osoby)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie Cv na adres: holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem ”Pracownik techniczny/sierpień”.

Kontakt telefoniczny:322580564.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

„W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy Euro Work z siedziba w Katowicach, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami!

Data: 04.08.2015 11:20
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 421494
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Pracownik techniczny/monter - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: EURO WORK
Województwo: Zagranica
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.eurowork.net.pl/
Pozostałe ogłoszenia użytkownika EURO WORK
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą