Razem 251 727 ogłoszeń !

Interkadra- jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opiekunka Osób Starszych

Opis Stanowiska:

Podopieczna ma 89 lat. Stwierdzono u niej początki Alzheimera. Cierpi na cukrzycę i nadciśnienie. Porusza się przy pomocy kuli lub pod rękę. Do obowiązków należą:-proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów) -opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Oferujemy:

- legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)

- pakiet ubezpieczeń (karta EKUZ, składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej - tj. ok. 4 tyś. zł brutto)

- atrakcyjne wynagrodzenie do 1250 euro netto/miesięcznie

*zależne od znajomości języka niemieckiego i doświadczenia w opiece nad osobami starszymi

- pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki

- gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie

- pokrywamy koszty podróży w obie strony

- zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu

- proponujemy kursy językowe oraz szkolenia medyczne

- podpisujemy 1 czytelną umowę

- możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC

Wymagania:

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

-doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku

-przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych

-dobry stan zdrowia

-mile widziane referencje

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie aplikacji poprzez www.opiekunki.interkadra.pl lub a.jezierska@interkadra.pl,

albo wysłanie SMS na numer: ( +48 ) 666 826 255. ODDZWONIMY

Data: 10.02.2016 10:27
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 421743
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

SENIORKA URSULA CZEKA NA POGODNĄ OPIEKUNKĘ - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Dagmara Kubiś
Województwo: Wielkopolskie
E-mail: d.kubis@interkadra.pl
Telefon: +48666826255
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Dagmara Kubiś
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą