Razem 251 506 ogłoszeń !

Niemiecka Agencja Pracy PolFach Polnische Facharbeiter, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie agencji pracy tymczasowej do miasta Bremen: 10 – 12 zawodowych malarzy, którzy mają też doświadczenie przy robotach wykończeniowych. Mogą aplikować również grupy. Wymagana jest przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. B.

Opis pracy:

• Ilość miejsc: 10 - 12

• Termin rozpoczęcia: od 10 do 24 sierpnia 2015

• Miejsce pracy: Bremen

• Praca na czas nieograniczony

• 12,80 euro brutto / godz.

• Godziny w tygodniu: 40 - 45

• Umowa na niemieckich warunkach

• Zakwaterowanie zapewnione, płatne 10 euro / dzień

• Możliwość wypożyczenia auta firmowego. Koszt 15 euro / dzień za auto

Obowiązki i wymagania:

• Ukończony zawód malarz, udokumentowany świadectwem czeladniczym (każdy kandydat musi posiadać tytuł czeladnika, mistrza lub wyższy)

• Malowanie, naprawa elewacji zewnętrznych i wewnętrznych

• Malowanie ścian

• Tynkowanie, drobne prace murarskie

• Tapetowanie

• Lakierowanie / malowanie elementów drewnianych

• Budownictwo wykończeniowe jak: regipsy, instalacja ociepleń (izolacji) budynków przy użyciu różnych izolacji i wypełniaczy

• Obowiązkowe prawo jazdy kat. B, własne auto zalecane

• Obowiązek przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

Bardzo proszę o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią świadectwa zawodu malarz i z podaniem terminu rozpoczęcia pracy.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52. Mówimy po polsku.

Data: 06.08.2015 15:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 421948
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Praca dla Malarzy w Bremen, znajomość języka niemieckiego - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą