Razem 251 530 ogłoszeń !
OFERUJę
07.08.2015 11:46

Firma Medipe działa na rynku usług opiekuńczych i medycznych od 2011 roku. W związku z rozwojem nowego projektu – Medipe One Day Clinic, którego ideą jest leczenie polskich pacjentów za granicą, w ramach transgranicznej opieki zdrowotnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant ds. obsługi klienta

Opis stanowiska:

 Profesjonalna obsługa klientów zgodnie z obowiązującymi standardami

 Prowadzenie spotkań z potencjalnymi klientami w celu przedstawienia oferty firmy

 Aktywna sprzedaż usług

 Realizacja zadań administracyjnych

 Raportowanie swoich działań

Wymagania:

 Wykształcenie wyższe/licencjackie lub w trakcie realizowanych studiów (preferowany profil wykształcenia: kierunki pokrewne do medycyny, zarządzanie w służbie zdrowia, itp.)

 Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook), biegłość w poruszaniu się w Inter-necie

 Wysoka odpowiedzialność i kultura osobista

 Dobra organizacja pracy, elastyczność i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów

 Umiejętność pracy w zespole

 Prawo jazdy kat. B.

 Znajomość języka czeskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

 Możliwość zdobycia doświadczenia w rozwijającej się organizacji

 Udział w ciekawych projektach i możliwość realizacji własnych pomysłów

 Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości: MedipeClinic Konsultant ds. obsługi klienta

Do aplikacji proszę dołączyć następującą klauzulę:

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 195, NIP 5242772921 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

Data: 07.08.2015 11:46
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 422092
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Konsultant ds. Obsługi Klienta - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Medipe (niezarejestrowany)
Województwo: Dolnośląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48713778888
Web: www.medipe.com
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą