Razem 251 801 ogłoszeń !
OFERUJę
11.08.2015 10:01

.Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Rekrutujemy na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie a oddzwonimy do Ciebie.

Miejsce zlecenia: Münster

Obecnie szukamy opiekunki dla Pani Magdaleny (88 lat, 45 kg i 160 cm wzrostu). Pacjentka chodzi sama, może sama wstawać. Jest po udarze, przez co ma problemy z pamięcią oraz ze słuchem, cierpi również na lekką depresję.

Obowiązki:

pomoc w prowadzeniu domu (sprzątanie, prasowanie, przygotowanie posiłków, robienie zakupów)

troska o podopieczną zależna od jej schorzeń

Wymagania:

minimum podstawowa znajomości języka niemieckiego

doświadczenie w pracy z osobą starszą lub niepełnosprawną

dyspozycyjność na okres minimum dwóch miesięcy

dobry stanu zdrowia

mile widziane czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

bezpieczną i legalną pracę w Niemczech

gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju

zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego

indywidualny dobór ofert

atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na katarzyna.kalamon@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 666868905 o treści: 6793 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Lublinie

ul. Przechodnia 4, „Pałac Parysów”, p.II

www.opiekunka.gowork.pl

Data: 11.08.2015 10:01
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 422503
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Praca dla opiekunek na terenie Niemiec - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: GoWork.pl
Województwo: Cała Polska
E-mail: katarzyna.kalamon@gowork.pl
Telefon: +48666868905
Pozostałe ogłoszenia użytkownika GoWork.pl
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą