Razem 251 511 ogłoszeń !
OFERUJę
11.08.2015 10:02

Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim

Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych.

Wyjazd od 28.08.

Opieki potrzebuje seniorka Pani Marie, mieszkająca w okolicach Beckum

Stan pacjentki: wiek 82 lata, II stopień opieki, ma trudności z chodzeniem, dlatego trzeba ją wspierać i asekurować. W zależności od nastroju chodzi przy balkoniku, albo korzysta z wózka inwalidzkiego.

Choroby: astma

Obowiązki:

Opiekunka głównie ma za zadanie przygotowywać Pani posiłki, robić zakupy, zajmować się domem, sprzątać.

Seniorka potrzebuje również pomocy w dojściu do toalety, przy kąpielach, dbaniu o ciało i ubieraniu się.

Wymagania:

oczekujemy minimum podstawowej znajomości języka (mile widziany język komunikatywny)

doświadczenia w opiece nad osobami starszymi

empatii, miłego usposobienia, cierpliwości, zaangażowania w pracę

mile widziane referencje oraz czynne prawo jazdy

opiekunka musi być osobą niepalącą (warunek konieczny)

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wysokie wynagrodzenie, pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań Kandydatki.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na katarzyna.kalamon@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 666868905 o treści: 6789 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Lublinie

ul. Przechodnia 4, „Pałac Parysów”, p.II

www.opiekunka.gowork.pl

Data: 11.08.2015 10:02
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 422504
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: GoWork.pl
Województwo: Cała Polska
E-mail: katarzyna.kalamon@gowork.pl
Telefon: +48666868905
Pozostałe ogłoszenia użytkownika GoWork.pl
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą