Razem 251 568 ogłoszeń !

Niemiecka Agencja Pracy PolFach Polnische Facharbeiter, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej agencji pracy tymczasowej do zachodnich Niemiec: budowlańców do wykończeń. Wszyscy kandydaci muszą mieć doświadczenie w budownictwie wykończeniowym i posiadać przynajmniej komunikatywną znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki:

• Miasto: okolice Frankfurt, Köln i Düsseldorf / Zachodnie Niemcy

• Praca jest aktualna jest od 17.08. i później

• Praca na pełny etat 5 – 6 dni w tygodniu

• Pracownik odpowiedzialny będzie za wykonywanie prac remontowo-wykończeniowych takich jak:

• Stawianie konstrukcji ścian - rusztu

• Montaż gipsowych ścian działowych

• Tynkowanie

• Prace murarskie

• Szpachlowanie standardowe Q2

• Szpachlowanie specjalne Q3

Wymagania:

• Wysokie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe

• Uprawnienia zawodowe budowlane mile widziane, ale nie konieczne

• Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód, ale nie konieczne

• Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność

Oferujemy:

• Długotrwala praca na niemieckich warunkach

• Pełne świadczenia socjalne, dodatek urlopowy

• Stawka godzinna brutto: 11 euro

• Dieta tygodniowa netto: 96 euro

• Zakwaterowanie: będzie zapewnione i jest bezpłatne

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52. Mówimy po polsku.

Data: 12.08.2015 12:35
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 422675
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Praca dla budowlańców przy wykończeniach - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą