Razem 251 461 ogłoszeń !
OFERUJę
13.08.2015 12:00

Potrzebna opiekunka z dobrym niemieckim

Miejsce zlecenia: okolice Enschede

Poszukujemy opiekunki dla Pani Marianny. Pacjentka ma 80 lat, 158 cm wzrostu i 95 kg.

Pani choruje na depresję, demencję, nadciśnienie i astmę. Porusza się niepewnie, kilka razy się przewróciła. Chodzi przy balkoniku, ale korzysta również z wózka inwalidzkiego.

Obowiązki:

Do zadań wybranej przez nas Opiekunki będą należały prace związane z prowadzeniem domu, takie jak przygotowywanie posiłków, zakupy spożywczo-chemiczne, dbanie o porządek w domu.

A także: pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, kąpielach oraz w innych codziennych czynnościach.

Wymagania:

dobra znajomość języka,

doświadczenie z osobami chorymi i starszymi

oczekujemy zaangażowania w powierzone obowiązki

mile widziane referencje oraz prawo jazdy

Oferujemy:

pracę w stabilnej firmie

legalne i stabilne zatrudnienie

zarobki w wysokości 1300 euro miesięcznie netto

darmowe wyżywienie w miejscu pracy

zorganizowanie przejazdu do i z Niemiec

zdobycie cennego doświadczenia w opiece

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na katarzyna.kalamon@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 666868905 o treści: 6820 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Lublinie

ul. Przechodnia 4, „Pałac Parysów”, p.II

www.opiekunka.gowork.pl

Data: 13.08.2015 12:00
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 422874
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Potrzebna opiekunka z dobrym niemieckim - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: GoWork.pl (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48666868905
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą