Razem 251 387 ogłoszeń !

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi, austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie zagranicą.

KIEROWCA C+E (opcjonalnie ADR, BDF, tandemy)

Miejsce pracy: Niemcy, różne lokalizacje

ZADANIA:

- lokalny przewóz różnych towarów, zależnie od lokalizacji pracy i posiadanych uprawnień (artykuły spożywcze, opony i części samochodowe, artykuły przemysłowe)

- stabilna praca w jednej lokalizacji (pełny etat, zwykle jedna zmiana, bez konieczności noclegu w trasie)

OCZEKIWANIA:

- prawo jazdy C+E z kodem 95

- dodatkowe uprawnienia zawodowe są dodatkowym atutem i dają większy wybór lokalizacji pracy

- doświadczenie w transporcie ciężarowym

- j. niemiecki - konieczna znajomość komunikatywna

- odpowiedzialność, rzetelność

OFERTA:

- atrakcyjne wynagrodzenie – zależnie od posiadanych uprawnień

- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

- forma zatrudnienia: niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)

- profesjonalna opieka polskojęzycznych dysponentów

- możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim na adres:

rekrutacja@ksps.com.pl lub zarejestruj się na portalu: http://www.rekrutacyjnarewolucja.pl/Account/Register

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Data: 13.08.2015 15:47
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 422935
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

KIEROWCA C+E (opcjonalnie ADR, BDF, tandemy) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Małgorzata Furtak
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Małgorzata Furtak
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą