Razem 251 758 ogłoszeń !

Agencja Pomoc dla domu, prowadzi rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekuna osób starszych w Niemczech.

Osoby zainteresowane pracą za granicą, znające j. niemiecki w stopniu komunikatywnym oraz posiadające doświadczenie w opiece, zachęcamy do przesyłania CV na adres mailowy biura.

W tej chwili pilnie poszukujemy opiekunki lub opiekuna do starszego Pana ,ma problemy z poruszaniem ,z sercem ,chodzeniem i słuchem . Ma założony cewnik. Mieszka w miejscowości Aglasterhausen.

Obowiązki:

- prowadzenie domu

- sprzątanie

- pranie,

- gotowanie posiłków

- pomoc przy toalecie

- pomoc w przemieszczaniu się

Wymagania:

- doświadczenie w pracy z osobą starszymi

- znajomość j. niemieckiego na poziomi B1

- gotowość do wyjazdu na 3 miesiące

- prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

- pokrycie kosztów przejazdu do/z Niemiec

- wynagrodzenie 1100 euro netto

- jeden dzień w tygodniu wolny

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny w j. polskim i j. niemieckim) prosimy przesyłać tylko na adres e-mail biura z tematem: Opieka Osób Starszych na terenie Niemiec.

Agencja zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Agencja pośrednictwa pracy "Pomoc dla domu" posiada Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 4752, potwierdzający wpis do KRAZ.

Agencja Pośrednictwa Pracy

Pomoc Dla Domu

ul. Przyjemna 11

43-300 Bielsko-Biała

tel. 883 633 481

Email: praca@pomocdladomu.pl

Data: 13.08.2015 17:13
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 422950
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Praca dla opiekunów osób starszych Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Wanda (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48783340941
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą