Razem 251 823 ogłoszeń !
OFERUJę
17.08.2015 12:24

Zapraszamy Państwa do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech. Mamy wiele ciekawych ofert oraz dobre stawki.

Do opieki: Pani Marie (79 lat, 50 kg, 163 cm wzrostu)

Miejsce wyjazdu: okolice Hanau

Seniorka mieszka z mężem, ale senior jest mobilny. Pani potrzebuje wsparcia podczas chodzenia i wstawania, używa balkonika. Jest po wylewie, ma również nadciśnienie i cukrzycę.

Obowiązki:

Głównie pomoc podopiecznej przy ubieraniu się i rozbieraniu, także pomoc w dojściu do toalety, towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Dodatkowo prowadzenie domu: gotowanie, prasowanie, pranie, zakupy, sprzątanie domu

Wymagania:

doświadczenie

komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

mile widziane prawo jazdy

brak nałogów (warunek konieczny)

miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym

Oferujemy:

400zł premii za szybki wyjazd do Niemiec

odprowadzane składki emerytalno – rentowe

ubezpieczenie

bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem)

wysokie zarobki (od 900 euro netto do nawet 1500 euro netto miesięcznie)

bezplatne szkolenia

Data: 17.08.2015 12:24
Cena: 5 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 423351
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Potrzebna opiekunka dla Pani Marie - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Emilia Klimczuk (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48786196934
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą