Razem 251 744 ogłoszeń !
OFERUJę
17.08.2015 12:25

Aktualnie poszukujemy opieki dla naszego podopiecznego pana Hansa, która ma 89 lat. Mieszka w Bocholt, w domu wraz z żoną.

Starszy Pan jest osobą samodzielną, sam się porusza. Czasami bywa rozkojarzony.

Obowiązki:

- pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego,

- robienie zakupów oraz przygotowywanie posiłków,

- pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,

- kąpiele oraz dbanie o higienę podopiecznego;

- czuwanie przy Panu w nocy

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i chorą

- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

- mile widziane prawo jazdy

- dodatkowym atutem są referencje posiadane przez opiekunkę

Zapewniamy:

- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

- wysokie wynagrodzenie

- opiekę koordynatora na czas wyjazdu

-bezplatne szkolenia

Data: 17.08.2015 12:25
Cena: 5 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 423352
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Potrzebna osoba do opieki dla Seniorki - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Emilia Klimczuk (niezarejestrowany)
Województwo: Suwałki (Podlaskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48786196934
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą