Razem 251 646 ogłoszeń !
OFERUJę
18.08.2015 15:13

OFERTA NR. 10/1

Dla naszego klienta w Niemczech ( praca ok. 200km. od Zgorzelca ) poszukujemy spawaczy MAG i WIG do pracy w firmie zajmującej się montażem naczep samochodów ciężarowych.

Zakres obowiązków :

- spawanie MAG i WIG

- sprawdzenie i ocena poprawności spawu

Wymagania :

- świdectwa kwalifikacyjne spawacza MAG lub WIG

- konieczne doświdczenie zawodowe

- wykształcenie w branży metalowej

- dyspozycyjność , gotowość do pracy na zmiany

- podstawowa znajomość języka niemieckiego konieczna

- umiejętość czytania rysunku technicznego

- mile widziane osoby które już pracowały na terenie Niemiec

Oferujemy :

- różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie

- umowę o pracę na czas nieograniczony

- ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BAP

- wypłatę dodatkowych bonusów

- zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV ( w języku niemieckim ) z podaniem numeru oferty , pocztą na adres:

teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen

Innere Schneeberger Str.18/20

08056 Zwickau

Frau Tobiś Małgorzata

Tel. 004937544069718

lub na adres email : zwickau@teamkompetent.de

Proszę o dołączenie kopii świadectw, ukończenia kursów, świdectw pracy , dyplomów.

Informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia teamkompetent

Data: 18.08.2015 15:13
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 423564
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

SPAWACZ MAG WIG NIEMCY - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Małgorzata Tobiś (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +4937544069718
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą