Razem 251 579 ogłoszeń !

KS Personal Service - jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi europejskimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

LAMINIARZ / LAMINATOR – północno-zachodnia część Niemiec

Miejsce pracy: Aurich lub Friedeburg

ZADANIA:

- w zależności od kwalifikacji (produkcja łopat do wiatraków lub samolotów)

- praca z żywicą poliestrową, epoksydową, z włóknem szklanym

- laminowanie ręczne i próżniowe vacuum

OCZEKIWANIA:

- doświadczenie w zawodzie

- min. podstawowa znajomość j. niemieckiego

- wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki

- gotowość do podjęcia stałej pracy za granicą

OFERTA:

- stawka godzinowa: zależnie od lokalizacji, od 10,98 lub 11,30€ brutto/godz.

- dodatek na cel zakwaterowania: 20 € netto / dzień przepracowany

- niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)

- możliwość długofalowej współpracy

- zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę, koszt – 125-150€/ miesiąc

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim na adres: rekrutacja@ksps.com.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. )

Data: 19.08.2015 14:16
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 423760
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

LAMINIARZ / LAMINATOR – północno-zachodnia część Niemiec - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Justyna Nowak (niezarejestrowany)
Województwo: Zagranica
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48618656425
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą