Razem 251 836 ogłoszeń !
OFERUJę
26.08.2015 13:55

WINCKLER PERSONAL to nowoczesna prężnie rozwijająca się firma z branży opiekuńczej poszukująca obecnie dla niemieckiego klienta osoby na stanowisko:

Opieka starszej Pani w Essen od zaraz!

Pani Ruth ma 81 lat, 160 wzrostu i 46 kg. wagi. Mieszka sama w domu z ogrodem w Essen. Kobieta ciepri na początkową demencję, ma też drobne problemy ze wzrokiem i nosi okulary. Szukamy osoby dyspozycyjnej "od zaraz" z bardzo dobrym niemieckim.

Zapraszamy do ApLiKoWaNiA! :)

OBOWIĄZKI

Wsparcie w prowadzeniu domu,

Organizaca planu dnia,

Wspólne aktywne spędzanie czasu, rozmowy, gry i spacery.

WYMAGANIA

Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,

Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, cierpliwość, wyrozumiałość, odpowiedzialność, czułość,

Brak nałogów ( osoby palące tylko na zewnątrz),

OFERUJEMY

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Legalne i stabilne zatrudnienie,

Odprowadzone składki do ZUSu, ubezpiezenie,

Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia,

Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ,

Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,

Bezpłatny dojazd i powrót,

Pełna organizacja wyjazdu,

Pakiet bonusów!

KONTAKT Z BIUREM:

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane oferowanym stanowiskiem pracy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Przekierowanie do formularza aplikacyjnego nastąpi po kliknięciu linku:

Dziękujemy za złożone aplikacje.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa

Opieka seniorów – Niemcy, tel.: (22) 631 11 10 | (22) 631 11 55 | (22) 620 35 68

Inżynieria, przemysł i produkcja – Niemcy, tel.: (22) 631 11 70

Rekrutacje stałe – Polska, tel. (22) 652 27 72

E-mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl

Więcej ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl

Data: 26.08.2015 13:55
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 424725
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Opieka starszej Pani w Essen od zaraz! - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Winckler Personal (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48226311110
Web: www.wincklerpersonal.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą