Razem 259 448 ogłoszeń !
OFERUJę
27.08.2015 14:25

Winckler Personal jest agencją, specjalizującą się od 2012 roku w rekrutacji pracowników do przedsiębiorstw na terenie Niemiec. Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów z dobrą znajomością języka niemieckiego na stanowisko:

Opiekun/ka seniorki

Miejsce pracy: Aschaffenburg

Data rozpoczęcia: od zaraz

Opieka 75-letniej Pani Ingeborg w miejscowości Aschaffenburg (niedaleko Frankfurtu nad Menem).
Waga: 75 kg
Wzrost: 160 cm
Schorzenia: demencja, problemy z utrzymaniem moczu
Czekamy na Twoją aplikację! :)

OBOWIĄZKI

▪pomoc w prowadzeniu domu

 ▪pomoc przy poruszaniu się

 ▪pomoc przy toalecie, higienie

 ▪pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu

 ▪przygotowywanie posiłków

 ▪zabiegi pielęgnacyjne

 ▪wspólne spędzanie czasu z podopieczną

WYMAGANIA

▪znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

▪doświadczenie w opiece osób starszych

▪cechy przydatne w opiece tj. wyrozumiałość, cierpliwość, odpowiedzialność, troskliwość

▪brak nałogów

OFERUJEMY

▪ legalne i stabilne zatrudnienie

 ▪druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia

 ▪kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ

 ▪opiekę koordynatora w Polsce i za granicą

▪zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

 ▪pełną organizację wyjazdu

 ▪oddzielny pokój

 ▪dostęp do internetu

 ▪ubezpieczenie członków rodziny

 ▪ atrakcyjne BONUSY ☺

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane oferowanym stanowiskiem pracy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Dziękujemy za złożone aplikacje.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa

Opieka seniorów – Niemcy, tel.: (22) 620 35 68 | (22) 631 11 10 | (22) 631 11 55 |

Inżynieria, przemysł i produkcja – Niemcy, tel.: (22) 631 11 70

Rekrutacje stałe – Polska, tel. (22) 652 27 72

E-mail: magdalena.woznicka@wincklerpersonal.pl

Więcej ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."

Data: 27.08.2015 14:25
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 424912
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Opiekun/ka seniorki - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Winckler Personal (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48226203568
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą