Razem 251 575 ogłoszeń !
OFERUJę
31.08.2015 10:35

Angel Care oferuje legalną prace tym, którzy chcieliby opiekować się osobą starszą w Niemczech. Poszukujemy Pań i Panów. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu osoby starszej. Przez ostatnie lata zgromadziliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie, która dziś wykorzystujemy podczas współpracy z niemieckimi partnerami. Dysponujemy ofertami z całych Niemiec.

Wyjazd na: połowa września

Poszukujemy opiekunki do 78-letniej Pani z Mahlberg (blisko granicy z Francją). Pani waży ok 60 kg, mierzy 160 cm wzrostu. Podopieczna jest osobą leżącą (po wylewie i po zawale), ma słaby wzrok i słuch.

Obowiązki

Opiekunka pomaga podopiecznej podczas higieny osobistej, zmienia pampersy, zmienia ułożenie ciała w celu zapobiegnięcia powstaniu odleżyn, zabiera podopieczną na spacer. Opiekunka robi zakupy, gotuje, sprząta, pierze, itd.

Dodatkowe informacje:

Podopieczna mieszka z synem i synowa. Syn jest cały tydzień poza domem, wraca zawsze w piątek na weekend. Synowa jej jest cały czas w domu, rodzinie chodzi głównie o opiekę nad podopieczną. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój.

Wymagania:

- podstawowa/komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

- osoba niepaląca

- doświadczenie w opiece,

- mile widziane referencje,

- prawo jazdy

- wyjazd na 2 miesiące z możliwością przedłużenia

Oferujemy:

- legalną pracę

- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia społeczne

- wynagrodzenie: 1200 euro

- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu

- pomoc w przygotowaniu wyjazdu

- zwrot kosztów podróży

- nie pobieramy żadnych prowizji

E-mail: justyna.szmelter@angelcare24.eu

Tel: +48 733 388 300

wyślij SMSa o treści „OPIEKA” na 733 388 300 - ODDZWONIMY!

Data: 31.08.2015 10:35
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 425781
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Zlecenie niedaleko granicy z Francją - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Angel Care 24 (niezarejestrowany)
Województwo: Nakło nad Notecią (Kujawsko-pomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48733388300
Web: www.angelcare24.eu
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą