Razem 251 709 ogłoszeń !

WINCKLER PERSONAL Sp. z o.o. Sp. k. Agencja Pośrednictwa Pracy, specjalizująca się w zakresie rekrutacji na stanowisko opieki osób starszych na terenie Niemiec. Zdobyliśmy już zaufanie wielu klientów oraz kandydatów. Teraz czekamy na Ciebie!

Opieka osoby starszej w Königswinter (Niemcy) od 10.09.2015. Lekkie zlecenie do mobilnej babci na 2 tygodnie!

MIEJSCE PRACY: Niemcy, Königswinter

TERMIN ROZPOCZĘCIA: od 10.09.2015

Poszukujemy opiekuna/opiekunki z dobrą znajomością jęz. niemieckiego (warunek konieczny) do starszej, samotnie mieszkającej Pani. Seniorka pomimo wieku jest jeszcze mobilną osobą i w miarę samodzielną. Babcia lubi jeździć do restauracji, dlatego poszukujemy osoby, która posiada czynne prawo jazdy. Zamiany są co 2 tygodnie.

• Podopieczna jest w wieku 92 lat,

• Waga ok 50 kg, Wzrost ok 160 cm,

• Schorzenia: Demencja, Ogólne osłabienie związane z wiekiem, Problemy z pamięcią, Seniorka często zapomina o różnych sytuacjach, które zdarzyły się w ciągu dnia,

• Seniorka z reguły przesypia noce,

• Porusza się samodzielnie.

WYMAGANIA:

• Dobra znajomość języka niemieckiego B2/C1 - WARUNEK KONIECZNY

• Czynne prawo jazdy,

• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w Niemczech,

• Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, cierpliwość, wyrozumiałość,

• Brak nałogów (palenie papierosów wyłącznie na zewnątrz).

• Gotowość do zmian co 2 tyg.

OBOWIĄZKI:

• Przygotowywanie posiłków,

• Robienie zakupów,

• W razie potrzeby pomoc w ubieraniu i rozbieraniu oraz przy pielęgnacji,

• Drobne prace domowe,

• Wspólne spacery oraz rozmowy z podopiecznym.

OFERUJEMY:

• Legalne i stabilne zatrudnienie,

• Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpieczenie,

• Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia,

• Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ,

• Miesięczne wynagrodzenie,

• Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,

• BEZPŁATNY TRANSPORT,

• Pełna organizacja wyjazdu,

• Stały kontakt z pracownikami firmy Winckler Personal, bądź z niemieckim koordynatorem.

KONTAKT Z BIUREM:

 GODZINY PRACY: 9:00 – 17:00

 Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa

 Opieka seniorów – Niemcy, tel.: (22) 631 11 55

 E-mail: patrycja.gapa@wincklerpersonal.pl

 Prosimy również o wysyłanie wiadomości SMS na nr 532 998 529 - ODDZWONIMY.

 Dziękujemy za złożone aplikacje.

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

 Więcej ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl

Data: 02.09.2015 13:34
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 426150
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Opieka osoby starszej w Königswinter (Niemcy) od 10.09.2015. - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Winckler Personal (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48226311155
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą