Razem 251 734 ogłoszeń !

Opis Stanowiska:

Podopieczna ma 75 lat. Choruje na cukrzycę i ma problemy z krążeniem. Regularnie przyjmuje leki na nadciśnienie. Porusza się przy pomocy balkonika. Starsza Pani mieszka w domku jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest telefon stacjonarny, można również bez problemu podłączyć internet. Do obowiązków należą: -proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów) -opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Oferujemy:

- legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)

- pakiet ubezpieczeń (karta EKUZ, odprowadzane składki w Polsce)

- atrakcyjne wynagrodzenie

- gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie

- pokrywamy koszty podróży w obie strony

- zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku

- przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych

-dobry stan zdrowia

- mile widziane referencje

Panie zainteresowane ofertą proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny – 503 102 672 w.krajniak@interkadra.pl

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego - oddzwonimy:

Data: 03.09.2015 13:04
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 426353
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

75-letnia seniorka poszukuje opiekunki Bremen - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Weronika Krajniak (niezarejestrowany)
Województwo: Kujawsko-pomorskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48503102672
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą