Razem 251 677 ogłoszeń !
OFERUJę
20.10.2015 12:02

HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca

z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z Niemiec w branży przesyłek oraz logistyki, szukamy osób gotowych objąć stanowisko:

Pracownik magazynu od zaraz! – Niemcy

Miejsce pracy: Neumünster / Niemcy

Nr ref.: PM/PS/Ł

Opis stanowiska pracy:

• Praca na stanowisku pracownik magazynowy w firmie kurierskiej

• Rozładunek i sortowanie paczek zgodnie z przyjętym systemem

Oczekiwania:

• Mile widziane prawo jazdy kat. B + własny samochód

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym

• Motywacja do podjęcia pracy za granicą

• Gotowość do wyjazdu „od zaraz”

Nasz Klient oferuje:

• Niemiecką umowę o pracę na cały czas trwania projektu (do 16.01) z możliwością przedłużenia współpracy

• Ubezpieczenie, składki zdrowotne i socjalne

• Organizację zakwaterowania

• Opiekę polskiego koordynatora na miejscu

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Możliwość nadgodzin

Osoby zainteresowane stanowiskiem pracy i spełniające kryteria prosimy o przesyłanie CV na adres konsultant@human-hunter.pl. W tytule wiadomości prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska.

Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182.

Informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Data: 20.10.2015 12:02
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 426478
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Pracownik magazynu od zaraz! – Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Human Hunter
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Human Hunter
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą