Razem 251 520 ogłoszeń !

Pilnie poszukujemy sympatycznej opiekunki lub opiekuna z komunikatywnym niemieckim do aktywnej starszej pani Marleny mieszkającej w Niemczech w okolicach Fuldy. Pani Marlena jest drobna, chodzi o kulach, ale bardzo lubi spacerować. Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym z niewielkim ogródkiem. Pomimo swojego wieku Pani Marlena jest aktywna i sprawna umysłowo. Lubi spędzać czas w ogrodzie. Seniorka chodzi sama do toalety, ale potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach (takich jak ubieranie czy mycie) oraz towarzystwa drugiej osoby. Opiekunka ma zapewniony osobny pokój,

Obowiązki opiekunki:

Pomoc przy codziennych czynnościach pielęgnacyjnych. Prowadzenie wspólnego gospodarstwa domowego (gotowanie, utrzymywanie porządku, pranie, prasowanie, zakupy). Dotrzymywanie towarzystwa podopiecznemu - wspólne spędzanie czasu, podawanie leków.

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka niemieckiego;

doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą (zawodowe lub prywatne);

dyspozycyjność na ok. 2 miesiące;

mile widziane czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

wysokie zarobki;

bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej;

legalne zatrudnienie;

wysokie składki emerytalne (od pensji 4000zł brutto!) + ubezpieczenie zdrowotne;

organizację i pokrycie kosztów dojazdu;

stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem (+ całodobowy numer alarmowy).

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego - oddzwonimy:

Kontakt bezpośredni Weronika Krajniak 503102672

Data: 18.05.2016 10:03
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 426480
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

PILNIE Opieka dla aktywnej seniorki w okolicach Fuldy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Weronika Krajniak
Województwo: Kujawsko-pomorskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48503102672
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Weronika Krajniak
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą