Razem 251 386 ogłoszeń !

Agencja Zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynowy (sprzątanie magazynu)

Oferta pracy tymczasowej

Miejsce pracy- Niemcy- Wormacja

OPIS STANOWISKA:

• obsługa wózka widłowego

• porządkowanie/oczyszczanie magazynu

• praca w magazynie spożywczym na dziale Mopro

• inne prace związane ze sprzątaniem powierzchni magazynu zlecone przez przełożonego

WYMAGANIA:

• uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych z napędem silnikowym

• znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym

• doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

• gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

• dynamika pracy

• silna motywacja do pracy oraz zaangażowanie

• rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

OFERUJEMY:

• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku

• zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie

• zakwaterowanie na terenie Niemiec

• opiekę polskiego koordynatora

• pomoc w załatwieniu formalności na terenie Niemiec, tj. meldunku, numeru podatkowego, numeru ubezpieczenie społecznego oraz karty zdrowotnej

Proszę o przesłanie CV na adres e-mail:

a.staniucha@personnel-international.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Rekrutację prowadzą biura w Bydgoszczy, Gliwicach, Radomiu i Zielonej Górze.

Data: 28.09.2015 15:30
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 430010
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Pracownik magazynowy (sprzątanie magazynu) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna Staniucha
Województwo: Mazowieckie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +483605872
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Anna Staniucha
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą