Razem 251 721 ogłoszeń !

GlobalForce od 14 lat specjalizuje się w rekrutacji personelu dla pracodawców z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii oraz z innych krajów.

Dla naszego klienta – IAPS – poszukujemy osoby na stanowisko:

Serwisant/Monter Podnośników Koszowych

Miejsce Pracy: Birmingham, Anglia

Numer referencyjny: MSPK/ENG/09-15

Obowiązki:

- diagnoza usterek:

* w elektryce i hydraulice z pomocą rysunku technicznego,

* mechanicznych,

- demontaż i montaż elementów hydraulicznych i elektrycznych, diagnoza i renowacja komponentów,

- wyszukiwanie odpowiednich części zamiennych,

- sprawna i profesjonalna naprawa usterek, zgodnie z polityką firmy i zaleceniami producenta.

Wymagania:

- 5 lat doświadczenia w naprawach lub montażu systemów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych w podnośnikach koszowych lub pokrewnych,

- umiejętność czytania rysunków technicznych dotyczących m.in. systemów elektrycznych oraz hydraulicznych,

- umiejętność organizacji czasu i trybu pracy,

- umiejętność pracy w grupie jak i samodzielnie,

- ważne prawo jazdy,

- mile widziana znajomość angielskiego.

Oferta:

- stawka początkowa około 9,50 F/h (21,000 F rocznie),

- po okresie próbnym (3-9 miesięcy) podwyżka do kwoty około 10,5-11 F/h (23,500 – 24,500 F rocznie),

- stała umowa na pełny etat,

- umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą, na warunkach brytyjskich.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz kontaktowy lub mail: mechanik@globalforce.pl

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez GlobalForce Services sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie."

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732).

Data: 09.10.2015 12:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 431677
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Serwisant/Monter Podnosników Koszowych (Anglia) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: GlobalForce (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą