Razem 251 755 ogłoszeń !

Agencja Zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynowy do zbierania zamówień

Miejsce pracy- Niemcy- Berlin

OPIS STANOWISKA:

• obsługa wózka widłowego niskiego unoszenia

• kompletowanie towaru na palety zgodnie z zamówieniem

• praca w magazynie spożywczym w systemie słuchawkowym

• praca w systemie norm magazynowych

• praca na działach ciepłym (Trocken) oraz zimnym (Mopro i Obst/Gemuse)

WYMAGANIA:

• uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych z napędem silnikowym

• doświadczenie przy kompletacji towaru w systemie norm magazynowych min. 3 miesiące

• mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym lub chęć nauki

• dynamika pracy

• duża sprawność oraz tężyzna fizyczna

• silna motywacja do pracy oraz zaangażowanie

• gotowość do wyjazdu od zaraz i na dłuższy okres czasu

• mile widziany własny samochód dyspozycyjny na czas wyjazdu

OFERUJEMY:

• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie

• zakwaterowanie na terenie Niemiec

• opiekę polskiego koordynatora w Niemczech

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: m.gorska@personnel-international.pl

Rekrutację prowadzą biura w Bydgoszczy, Gliwicach i Zielonej Górze.

Data: 15.10.2015 22:54
Cena: 1 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 432799
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Pracownik magazynowy do zbierania zamówień - Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna Makiela (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Ogłoszeniodawca nie podał swojego adresu e-mail, kontaktuj się z nim telefonicznie, za pomocą ICQ lub inną drogą, którą tutaj podał.
Telefon: +4848324419150
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą