Razem 251 677 ogłoszeń !
OFERUJę
20.10.2015 15:28

InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Obowiązki:

Opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Proste pracy domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)

Wymagania:

Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

Doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku- przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych,

Dobry stan zdrowia,

Czynne prawo jazdy

Dyspozycyjność nim. 2 miesiące.

Oferujemy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)

• składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ok. 3960 zł brutto!)

• pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań kandydatki,

• pokrywamy koszty podróży w obie strony,

• gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie,

• zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

a.gamrot@interkadra.pl

666 826 246

Opole, ul. Reymonta 30 III pietro

Data: 20.10.2015 15:28
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 433585
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Opiekun/Opiekunka od zaraz do Niemiec - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Interkadra (niezarejestrowany)
Województwo: Opolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48666826246
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą