Razem 251 792 ogłoszeń !
OFERUJę
21.10.2015 09:31

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych. Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

PŁYTKARZ / POSADZKARZ

Miejsce pracy: Niemcy, różne lokalizacje raczej na południu kraju

ZADANIA:

- układanie terakoty i mozaiki w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej, centrach SPA i Wellness

- posadzki kamienne, z płytek ceramicznych, żywicy epoksydowej

- zakres obowiązków uzależniony jest od posiadanych uprawnień i doświadczenia

OCZEKIWANIA:

- doświadczenie w zawodzie

- mile widziana znajomość j.niemieckiego

- zdolności manualne, zainteresowania techniczne

- gotowość do podjęcia długoterminowej pracy za granicą

- własne auto będzie dużym atutem

OFERTA:

- stawka godzinowa od 10 € netto / godz. (zależne od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego)

- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

- niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem

- możliwość długofalowej współpracy

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) drogą mailową na adres:

rekrutacja@ksps.com.pl

wpisując „PPJ/2015” w tytule wiadomości

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

Data: 21.10.2015 09:31
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 433667
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

PŁYTKARZ/POSADZKARZ - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Małgorzata Furtak
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Małgorzata Furtak
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą