Razem 251 830 ogłoszeń !

Agencja Pracy Work Express sp. z o. o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze Komisjonera z obsługą skanera/tłumacza.

Miejsce pracy: Niemcy » Erfurt

Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Nr ref.: MSH/KT/05

Transport i logistyka »

Magazynierzy

Opis stanowiska / obowiązki:

- komisjonowanie towaru za pomocą skanera

- kompletowanie zamówień (asortyment RTV, AGD)

- pakowanie oraz przepakowywanie towaru

- obsługa wózka elektrycznego niskiego składu

- funkcja tłumacza dla grupy pracowników

- współpraca z Klientem niemieckojęzycznym

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny

- doświadczenie w pracy na magazynie przy kompletacji (komisjonowaniu) zamówień - warunek konieczny

- doświadczenie w obsłudze wózka elektrycznego niskiego składu i skanera ręcznego

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- wysoka wydajność pracy

- pracowitość oraz spostrzegawczość

Mile widziane:

- gotowość wyjazdu zagranicę własnym samochodem – mile widziane

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę

- stałe wynagrodzenie 9,50 euro brutto/ h + dodatki wynikające z systemu pracy

- nominał godzinowy 151 h/ m-cu

- zapewnione przez pracodawcę zakwaterowanie

- możliwość zdobycia stałej pracy

- oferujemy pracę od zaraz

Kontakt: Czekamy na Twoje CV pod adresem mailowym praca.niemcy@workexpress.pl, a jeśli masz pytania dzwoń +48 32 775 88 60

Data: 21.10.2015 10:27
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 433692
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Komisjoner z obsługą skanera/tłumacz NIEMCY. - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: WORK EXPRESS (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48327758860
Web: www.workexpress.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą