Razem 251 453 ogłoszeń !
OFERUJę
28.10.2015 16:27

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie pracodawcy z okolic Bielefeld (Westfalia, Niemcy): 2 Brukarzy / Pracowników zakładania ogrodów. Wymagane jest doświadczenie i znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki:

• Ilość miejsc: 2

• Miasto: okolice Bielefeld / Niemcy, Nordrhein Westfalen

• Praca bezpośrednio u pracodawcy, na stale

• Pracodawca jest firma: Architektura krajobrazu, zakładanie ogrodów i terenów zielonych

• Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie

• Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

• Układanie kostki brukowej i kamienia naturalnego (wjazdy, parkingi, drogi dojazdowe, chodniki, ścieżki, schody itp.)

• Prace przy budowie ogrodu (niwelacja terenu, szpachlowanie, murowanie, betonowanie)

Wymagania:

• Wymagane doświadczenie na stanowisku brukarza w firmie brukarskiej lub zabudowy terenów zielonych

• Doświadczenie przy drobynch pracach murarskich i betoniarskich

• Znajomość języka niemieckiego

• Prawo Jazdy kat. B

• Mile widziana umiejetność obsługi minikoparki

• Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

• Praca: 40 - 50 godzin / tydzień (na życzenie jeszcze więcej godzin)

• Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

• Stawka godzinna brutto od 10 do 15 euro (w zależności od kwalifikacji)

• Miesięcznie wynagrodzenie netto od 1500 - 2000 euro (w zależności od liczby przepracowanych godzin i kwalifikacji)

• Zakwaterowanie będzie zapewnione i kosztuje 150 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52. Mówimy po polsku.

Data: 28.10.2015 16:27
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 435128
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Praca dla brukarza - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą