Razem 251 655 ogłoszeń !
OFERUJę
30.10.2015 10:11

Pani Hanna mieszkająca w Darmstadt potrzebuje opiekunki na świąteczne zastępstwo. Cierpi na nadciśnienie oraz inkontynencję.

Zadania : wykonywanie prac domowych, takich jak: gotowanie posiłków, pranie, sprzątanie, prasowanie, robienie zakupów. Jak również spacery z podopieczną, rozmowy, opieka pielęgnacyjną, dbałość o zachowanie pór przyjmowania leków, towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:

•komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

• gotowość do wyjazdu na okres świąteczny,

•doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,

•pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych,

•mile widziane referencje.

Oferujemy:

•legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)

•składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ok. 3960 zł brutto!)

•kursy językowe dla początkujących,

•pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań kandydatki,

•pokrywamy koszty podróży w obie strony,

•gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie,

•zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

a.gamrot@interkadra.pl

666 826 246

Opole, ul. Reymonta 30 III pietro

Data: 30.10.2015 10:11
Cena: 5 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 435428
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Wyjazd świąteczny do opieki, PREMIA - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Interkadra (niezarejestrowany)
Województwo: Opolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48666826246
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą