Razem 251 527 ogłoszeń !

Agencja Pracy Work Express Sp. z o. o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze Opiekunek/ów osób starszych. Szukasz pracy? Nie musisz – my znajdziemy ją dla Ciebie! Znasz język niemiecki i masz doświadczenie? CODZIENNIE MAMY NOWE OFERTY PRACY, WIĘC NIE CZEKAJ I ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Miejsce pracy: Niemcy » Niemcy

Rodzaj pracy: praca stała

Nr ref.:

Opieka zdrowotna »

Opiekunki - Opiekunowie

Opis stanowiska / obowiązki:

• Sprawowanie opieki w domach prywatnych nad osobami starszymi i chorymi

• Pomoc w codziennych czynnościach

• Prowadzenie gospodarstwa domowego

• Dotrzymywanie towarzystwa

Wymagania:

• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi

• Dobra / komunikatywna znajomość języka niemieckiego – WARUNEK KONIECZNY

Mile widziane:

• Kursy z zakresu opieki nad osobami starszymi

• Czynne prawo jazdy

• Referencje

Oferujemy:

• LEGALNE ZATRUDNIENIE

• BARDZO ATRAKCYJNE ZAROBKI – MINIMUM 1360 € BRUTTO + PREMIE

• SKŁADKI ZUS OD KWOTY OKOŁO 3959 ZŁ BRUTTO

• Dokument A1 / karta EKUZ

• Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu

• Stabilne miejsce pracy

• Wsparcie ze strony Koordynatora 24h na dobę

• Zdobądź 200 zł za każdą poleconą osobę – program Poleć Nas!

Czekamy na Twoje CV pod adresem mailowym opieka@workexpress.pl, a jeśli masz pytania dzwoń +48 32 775 88 70

Data: 06.11.2015 12:45
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 436683
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

PRACA W OPIECE NA ŚWIĘTA – EKSTRA DODATEK 272 EURO BRUTTO - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: WORK EXPRESS (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48327758870
Web: www.workexpress.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą