Razem 251 737 ogłoszeń !
OFERUJę
12.11.2015 11:20

Firma Medipe jest prężnie rozwijającą się firmą na polskim rynku z siedzibą we Wrocławiu, która specjalizuje się w świadczeniu usług w sektorze medycznym. Naszym atutem jest ogromne doświadczenie w pozyskiwaniu personelu medycznego do pracy na terenie Niemiec. Pomagamy w ten sposób pracodawcom uzupełniać braki kadrowe, oferując pracę dla lekarzy, fizjoterapeutów, pielęgniarek oraz osób do opieki nad osobami starszymi.

Dla naszego niemieckiego klienta z siedzibą w Bawarii obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA NIEMCY

Zakres obowiązków:

- praca jako fizjoterapeuta w ośrodku rehabilitacyjnym na terenie Niemiec

- zabiegi fizjoterapeutyczne

- rehabilitacje

- masaże

- prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania:

- dyplom magistra fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowej

- mile widziane doświadczenie w zakresie fizjoterapii (praktyki, staże, zatrudnienie, kursy - mile widziane doświadczenie w pracy metodą PNF

- znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1 potwierdzona certyfikatem

- rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- umowę o pracę na warunkach niemieckich

- atrakcyjne wynagrodzenie 2000euro brutto na okresie próbnym (6 miesięcy), po okresie próbnym wynagrodzenie w wysokości 2300euro brutto

- szkolenia wewnętrzne

- pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania

- możliwość rozwoju zawodowego

- pracę w przyjaznej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: rekrutacja@medipe.com

Data: 12.11.2015 11:20
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 437574
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

FIZJOTERAPEUTA NIEMCY - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Medipe (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.medipe.com
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą