Razem 251 587 ogłoszeń !

Miejsce pracy: Belgia » różne regiony

Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Nr ref.:

Transport i logistyka »

Magazynierzy

Opis stanowiska / obowiązki:

• zbierania zamówień w systemie voice picking (komendy w języku angielskim)

• przemieszczanie skrzynek z warzywami i owocami na odpowiednie miejsca zgodnie z komendą podaną na terminalu BT

• praca w systemie zmianowym

• praca w temperaturze od 0 do 10 stopni (ciepłe ubranie zapewnione)

Wymagania:

• udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera/order picker

• dobra znajomość języka angielskiego

• dobra kondycja fizyczna

• nastawienie na bezpieczne wykonywanie pracy zgodnie z zasadami BHP

Mile widziane:

• Własny samochód na wyjazd do Belgii (zwrot kosztów amortyzacji)

• Uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie- ok.1400-1500 euro „na rękę”/164 h miesięcznie

• zagwarantowane zakwaterowanie

• umowa o pracę (składki od co najmniej średniej krajowej)

• opieka polskiego koordynatora

• ubrania robocze

Data: 13.11.2015 07:20
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 437754
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Magazynier / Order picker z językiem angielskim, BELGIA. - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: WORK EXPRESS (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48327758880
Web: www.workexpress.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą