Razem 251 694 ogłoszeń !
OFERUJę
16.11.2015 11:24

O naszej firmie

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osobą starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę

w prywatnym domu starszej osoby. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze opiekun/ka osób starszych.

Zlecenie od 15.12.2015 Böhmenkirch

Stan zdrowia podopiecznej

Wzrost: 168 cm Waga: 70 kg Wiek: 82 lata. Podopieczna porusza się przy wsparciu drugiej osoby lub przy balkoniku . Podopieczna korzysta z pomocą z toalety, nosi wkładki higieniczne. Podopieczna ma początki demencji, dezorientacja czasowa i przestrzenna. Podopieczna nosi okulary. Nie stosuje żadnej diety. Podopieczna budzi się w nocy – należy wstać w razie potrzeby do podopiecznej.

Obowiązki:

• gotowanie,

• prasowanie,

• pranie,

• sprzątanie,

• pomoc przy zakupach,

• pomoc przy higienie ciała.

Dodatkowe informacje Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym o powierzchni 120 m2. Dla opiekunki jest oddzielny pokój o powierzchni 40 m2. Podopieczna jest właścicielką biura podatkowego, dlatego codziennie przychodzi tam osoba, która tez w razie potrzeby służy pomocą.

Wymagania

• dobra znajomość języka niemieckiego,

• doświadczenie w opiece,

• mile widziane referencje,

Oferujemy:

• wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

• opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia

• stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu

• pomoc w przygotowaniu wyjazdu

• oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego

• bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

• zwrot kosztów podróży

Nie pobieramy żadnych prowizji od opiekunek!

Sposób aplikowania

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: hanna.pronobis@pmh.info.pl

Lub kontakt pod numerem: 508-624-688

Więcej o firmie na: www.pflegemitherzen24.pl

Jesteśmy na FB!

Jesteśmy członkiem ogólnopolskiego zrzeszenia agencji opieki SAO!

Data: 16.11.2015 11:24
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 438194
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Oferta opieki na święta - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Pflege mit Herzen (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48508624688
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą