Razem 251 784 ogłoszeń !

Winckler Personal jest ogólnopolską agencją, specjalizującą się od prawie 4 lat

w rekrutacji polskich Pracowników do przedsiębiorstw na terenie Niemiec. Obecnie dla niemieckiego Klienta poszukujemy chętnych, zmotywowanych i gotowych do podjęcia pracy w niedalekim czasie Kandydatów na stanowisko:

Lakiernik samochodowy

Miejsce pracy: Bayern

OBOWIĄZKI:

• Przygotowywanie lakieru

• Lakierowanie za pomocą pistoletu

• Polerowanie

• Kontrola jakości

WYMAGANIA:

• Dobra/wysoko komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• Doświadczenie zawodowe na stanowisku lakiernika minimum 3-letnie

• Własne auto

• Mile widziane wykształcenie jako lakiernik

OFERUJEMY:

• Legalne, pewne, zawsze terminowe wynagrodzenie 1600-2100 € netto

• Bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec

• Niemiecką umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym

• Wsparcie niemieckiego oraz polskiego konsultanta w sprawach organizacyjnych, związanych z podjęciem pracy w niemieckiej firmie

Daj się poznać niemieckiemu Pracodawcy! Zapraszamy wszystkie Osoby spełniające wymagania, zainteresowane oferowanym stanowiskiem do wypełnienia formularza aplikacyjnego, dostępnego pod adresem:

Dziękujemy za złożone aplikacje i czas poświęcony na wypełnienie formularza!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z Kandydatami, spełniającymi wstępne wymagania rekrutacyjne.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa

Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia- 11630

Więcej aktualnych ofert pracy na terenie Niemiec oraz Polski znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl / Zakładka: Oferty pracy

Zapraszamy do aplikowania!

Data: 16.11.2015 12:38
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 438211
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Doświadczony lakiernik samochodowy od zaraz, 1600-2100 € (B - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Winckler Personal (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.wincklerpersonal.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą