Razem 251 432 ogłoszeń !
OFERUJę
18.11.2015 11:58

Agencja Pracy Work Express sp. z o. o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze komisjonera - pracownika magazynowego z obsługą terminalu dotykowego.

Wymagania

• Udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku komisjoner z obsługą panelu dotykowego i skanera– minimum 3 miesiące

• Wykształcenie minimum zawodowe

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

• Gotowość do wyjazdu za granicę

Obowiązki

• Komisjonowanie towarów zgodnie z zapotrzebowaniem sklepów (artykuły spożywcze świeże, suche) za pomocą elektrycznych wózków widłowych

• Zbieranie zamówień przy pomocy panelu dotykowego i skanera

• Obsługa wózków widłowych typu: Jungheinrich

• Dbanie o porządek w miejscu pracy

• Wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP

Mile widziane

• Własny samochód- mile widziany

Oferujemy

• Umowę o pracę

• Stawka godzinowa 8,80 Euro brutto

• Pełny etat

• Możliwość nadgodzin

• Możliwość pracy w weekendy

• Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz za pracę w niedziele i święta

• Zapewniamy zakwaterowanie

• Zapewniamy opiekę koordynatora

Kontakt: Czekamy na Twoje CV pod adresem http://workexpress.pl/praca-w-niemczech, a jeśli masz pytania dzwoń +48 32 775 88 60

Data: 18.11.2015 11:58
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 438546
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Komisjoner z obsługą terminalu, Niemcy. - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: WORK EXPRESS (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48327758860
Web: www.workexpress.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą