Razem 251 561 ogłoszeń !
OFERUJę
19.11.2015 17:22

Agencja pracy Work Express Sp. Zoo (Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 1116), dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Spawacz MAG 135, TIG 141

Miejsce Pracy: DAMVILLERS(Północno Wschodnia Francja)

Rozpoczęcie pracy: 23.11.2015 lub 26.11. lub 30.11.2015

Wymagania

• certyfikaty spawalnicze w MAG i TIG,

• doświadczenie przy spawaniu w stali czarnej i stali nierdzewnej,

• dokładność i precyzyjność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

• obowiązkowe, darmowe próbki spawalnicze w Katowicach.

Obowiązki

• praca na zakładzie przy spawaniu elementów taśmociągów,

• spawanie metodą 135 i 141,

• spawanie na stali czarnej i nierdzewnej,

• grubość materiału od 10mm do 50mm,

• prace ślusarskie.

Mile widziane

• własny samochód.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie,

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,

• składki od minimum średniej krajowej,

• wynagrodzenie około 1750 netto /156 godziny,

• zakwaterowanie zapewnione i opłacone,

• zapewniona opieka koordynatora we Francji.

Kontakt: Czekamy na Twoje CV pod adresem mailowym pracazagranica@workexpress.pl, a jeśli masz pytania dzwoń +48 32 775 88 80

Data: 19.11.2015 17:22
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 438810
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Spawacz MAG + TIG Francja - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: WORK EXPRESS (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48327758880
Web: www.workexpress.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą