Razem 251 650 ogłoszeń !
OFERUJę
30.11.2015 19:21

Salon masaży relaksująco-erotycznych z Monachium zatrudni Panie na stanowisko: masażystka. Praca jest legalna i o bardzo atrakcyjnych zarobkach. Wiek od 18 - 35 lat, atrakcyjny i zadbany wygląd, figura szczupła. Wymagana minimalna znajomość niemieckiego, doświadczenie mile widzianę, ale nie konieczne!

Opis / Obowiązki:

• Ilość miejsc: ciągła rekrutacja

• Praca jest długoterminowa z pełnymi świadczeniami socjalnymi

• Miasto: Monachium (München) / Bawaria Niemcy

• Termin rozpoczęcia: natychmiast i w późniejszym czasie

• Praca na pełny etat 4 – 6 dni w tygodniu, elastyczne godziny pracy w ciągu dnia

• Praca polega na:

• Wykonywanie masaży całego ciała (oczywiście na początku współpracy nie trzeba znać wszystkich technik (będziemy systematycznie szkolić). Salon świadczy tylko usługi w zakresie masaży relaksująco-erotycznych. Nie są to usługi seksualne - proszę o niemylenie!

• W salonie obowiazuje ubiór podkreślający kobiece wdzięki, a masaż wykonywany jest najcześciej bez odzieży

• Dbanie o zadowolenie Klienta

• Dbanie o porządek i dobrą atmosferę w salonie

Wymagania:

• Wiek 18 do 35 lat

• Wygląd atrakcyjny i zadbany, szczupla figura, kultura osobista

• Poszukujemy Pań uśmiechniętych, z poczuciem humoru, z miłym podejściem do Klienta, otwartych i komunikatywnych, nie majacych problemów z masażem całego ciala obcych osób.

• Wymagana jest minimalna znajomość języka niemieckiego - będziemy testować.

Oferujemy:

• Bardzo dobre zarobki na zasadzie prowizji (40 - 70% do stawki godzinnej)

• System rozliczeń codzienny, czyli kwota od wykonanych masaży wypłacana codziennie

• Średnie zarobki miesięczne, od 3.000 do 6.000 euro i więcej (zależy od zaangażowania i ilości przepracowanych godzin)

• Napiwki od klientów

• Zakwaterowanie zapewnione płatne 300 euro miesięcznie

Tylko kandydatki spełniające wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52. Dodatkowo prosimy o załączenie kilku zdjęcia twarzy oraz całej sylwetki.

Data: 30.11.2015 19:21
Cena: 12 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 440633
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Zdjęcia (1)

Praca przy masażach w Monachium - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą