Razem 251 406 ogłoszeń !

Firma Work Express sp. z o. o., działa od 2004 roku jako certyfikowana agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej (certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116), poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w Belgii na stanowisko:

Operator wózka widłowego ze znajomością j. angielskiego

Miejsce pracy: Belgia

Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Wymagania

• udokumentowane doświadczenie jako magazynier

• udokumentowane doświadczenie jako operator wózka widłowego

• znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym i bardzo dobrym

• nastawienie na bezpieczne wykonywanie pracy zgodnie z zasadami BHP

Obowiązki

• obsługa wózka widłowego do składowania artykułów spożywczych

• obsługa systemu komputerowego

Mile widziane

własne auto do dyspozycji

Oferujemy

• umowa o pracę tymczasową : wraz z odprowadzaniem wszystkich składek

• zakwaterowanie zapewnione

• wsparcie koordynatora w Belgii

• około 1500 euro netto / miesiąc pracy

Data: 03.12.2015 13:49
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 441167
Rubryka ogłoszenia: Praca za granicą

Operator wózka widłowego ze znajomością j. angielskiego. - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: WORK EXPRESS (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48327758880
Web: www.workexpress.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Praca za granicą Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Praca za granicą